Системи охорони периметру - проект, монтаж, гарантія

Ємнісна охорона периметра

Ємнісна система охорони периметра

Ємнісна система охорони периметру складається з системи провідників, які мають певну місткість щодо землі. При дотику до огорожі або наближенню до неї, їх місткість змінюється і генерується сигнал тривоги.

Датчік ємнісної системи один або декількома металевими електродами, укріпленими на ізоляторах уздовж огорожі, і є, по суті справи, антеною системою. Така система часто виконується у вигляді металевого козирка і встановлюється за допомогою спеціальних стійок і ізоляторів на вже існуючому обгородженні. Найбільш ефективні на об'єктах, обладнаних міцними жорсткими огорожами (залізобетонні плити, цегляні стіни, зварні металеві панелі тощо).

Антенна система підключається до електронного блоку, який генерує електричний сигнал і що вимірює місткість антеною системи. Коли людина наближається до електродів або стосується їх, місткість антеною системи змінюється, що реєструється електронним блоком, який видає сигнал тривоги.

Монтаж систем охорони периметра

Пропонуємо самі останні новинки систем охорони периметра, використання яких в комплексі допоможе посилити і підвищити ефективність будь-яких охоронних заходів. Системи периметральної охорони надійно захистять Вашу приватну власність від несанкціонованого проникнення. Ми даємо гарантію на усе устаткування і займаємося його подальшим обслуговуванням.

Обслуговування систем охорони периметра

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.
  • Технічні рекомендації з поліпшення роботи системи.