Системи охорони периметру - проект, монтаж, гарантія

Комплекси охорони периметра

Монтаж систем охорони периметра

Від їх захисту залежать загальна збереження об'єкта і надійність всієї охоронної системи: час реагування, своєчасне усунення загрози та ін.

Периметр в обов'язковому порядку охороняється в аеропортах, офісах, складських приміщеннях, на автомобільних стоянках, приватних територіях, а також в наступних сферах: енергетичній, газовій та нафтогазової, військової, транспортної, наукової та інших.

Якісно розроблена система захисту та сучасні технології дозволяють виявити загрозу ще в момент наміри на ранніх підступах до об'єкта, тобто можна припинити проникнення на територію.

ФУНКЦІЇ ОХОРОННІЙ СИСТЕМИ І ПРИНЦИПИ ЇЇ ПОБУДОВИ

Система охорони виконує кілька функцій:

  1. забезпечує безпеку об'єктів, запобігає і мінімізує ризики порушення кордонів;
  2. забезпечує контролю над станом кордонів і входами на територію, а саме воротами, хвіртками, дверима, прохідними, КПП та ін .;
  3. своєчасно інформує власника і необхідні служби, які можуть забезпечити безпеку об'єкта - внутрішню службу безпеки, позавідомчу охорону, про спробу перетину периметра.


Що стосується побудови системи, то вона ґрунтується на деяких факторах.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Комплекси охорони периметра повинні своєчасно повідомити про спробу несанкціонованого проникнення, проте стовідсоткової гарантії не існує ні в чому. Імовірність того, що система може не виявити порушника, теж є: 1-2% завжди існує, проте, надійність дуже висока.

СКРИТНІСТЬ

Технічні засоби охорони часто ховаються від сторонніх очей. По-перше, з метою естетичності території, по-друге, щоб приховати від самого порушника.

СУМІСНІСТЬ

Компоненти системи не повинні заважати один одному і загальної злагодженості роботи.

ЯК ВИБРАТИ ОХОРОНУ

Технічні пристрої для охорони периметра підбирають з урахуванням кліматичних умов та специфіки місцевості. Вони здатні фіксувати спроби доступу на територію сторонніми особами: запускаються відеокамери, прожектори, світлова та звукова сигналізація, інші пристосування, які відправляють тривожні повідомлення на пульт охорони.

Замовляти подібні системи і їх установку потрібно тільки в спеціалізованій організації!

Монтаж систем охорони периметра

Пропонуємо самі останні новинки систем охорони периметра, використання яких в комплексі допоможе посилити і підвищити ефективність будь-яких охоронних заходів. Системи периметральної охорони надійно захистять Вашу приватну власність від несанкціонованого проникнення. Ми даємо гарантію на усе устаткування і займаємося його подальшим обслуговуванням.

Обслуговування систем охорони периметра

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.
  • Технічні рекомендації з поліпшення роботи системи.