Системи контролю доступу - проект, монтаж, гарантія

Турнікет Lottoll - унікальне конструкторське рішення, створене для миттєвої оплати послуг. Ця модель є мініатюрною інтегрованої платіжної системою, яка потребує встановлення додаткового обладнання або програмного забезпечення. Призначений для використання в місцях громадського користування з оплачуваними послугами
Турнікет «Irbis» розроблений спеціально для обслуговування гірськолижних курортів в складі локальної платіжної системи «Татри». Ідеальний для гірськолижних баз, парків розваг, центрів культурно-масового дозвілля, туристичних комплексів і т.д. Він безперебійно працює під відкритим небом, навіть при вкрай несприятливих погодних умовах.
«Porta» - стулковий турнікет класу люкс, витончений дизайн і легкість, портал в закриту для загального доступу зону. Корпус турнікета може бути виконаний з різних матеріалів, в тому числі ексклюзивних. Дуже популярний у виконанні «під золото» (булатірованная сталь).
Турнікет «Style» - це новітня розробка в відповідність з найактуальнішими трендами. Турнікет з розсувними стулками, що рухаються строго горизонтально. Стулки моделі виконані з загартованого скла, робота механізму відрізняється особливою надійністю і плавністю ходу.
Турнікет «Defender» - один з найнадійніших і вандалостійких інструментів контролю доступу. Висока захищеність від несанкціонованого проходу забезпечується габаритами турнікета - на повний зріст людини, що виключає будь-яку можливість пройти через турнікет без дозволу, наприклад, перестрибнувши через прохід.
Малогабаритный турникет трипод «Eco» идеально подходит для организации контроля доступа на небольших проходных предприятий, офисов, банков, в салонах общественного транспорта, где в равной степени важны небольшие размеры, надежность конструкции и  экономичность.
Турнікет «Castle» призначений для використання в місцях з високою інтенсивністю проходу відвідувачів в обох напрямках. Турнікет може бути інтегрований в уже існуючу систему контролю доступу за допомогою установки контролера верхнього рівня від оригінального виробника.
Турнікет «Expert» - це ідеальне рішення для організації контролю доступу на невеликих прохідних підприємств, офісів, банків, де в рівній мірі важливі невеликі розміри, надійність конструкції і економічність. Турнікет оснащений автоматизованої функцією "Антипаніка", керованої дистанційно.
Сучасний зовнішній вигляд і універсальний дизайн турнікета «Calisto» зроблять його прикрасою прохідний будь-якого офісного будинку або підприємства.Дана модель повністю відповідає західним вимогам до безпеки і функціональності:- практично вся поверхня обтічна, не має гострих і прямих кутів, що мінімізує можливість травм в надзвичайних ситуаціях.
Базовий турнікет трипод. Забезпечує максимальну ефективність при мінімальних витратах. Оновлений сервопривід забезпечує плавну роботу механізму.Основним призначенням даного турнікету є організація санкціонованого проходу людей в одному або двох напрямках на прохідних промислових підприємств, в адміністративних установах, банках, офісах, магазинах, вокзалах і інших об'єктах. Турнікет оснащений механізмом антіпаніка.
Турнікет Twix - це найбільш утилітарне рішення. Такий турнікет буде справно служити вам навіть на таких завантажених об'єктах, як прохідні найбільших заводів. Дизайн турнікета лаконічний, і в залежності від матеріалів виконання, він відмінно впишеться як в невибагливий інтер'єр прохідної підприємства, так і в елегантний хол офісного центру.
Турнікет Centurion - найпопулярніша модель. Він займає мінімум місця і забезпечує максимум ефективності. Сервопріводний механізм з швидким часом відгуку і спрацьовування не допустить затримок в його роботі, і як наслідок появи черг на вашу територію. А механізм антипаніки, в екстрених ситуаціях дозволить повністю відкрити прохід в лічені миті.Корпус з полірованої нержавіючої сталі відмінно підходить для будь-якого інтер'єру.
Турнікет SkullЯк модифікація Центуріон.Версія Центуріон з кріпленням на стіну (без стійки-опори).