Відеоспостереження - проект, монтаж, гарантія

Відеонагляд в під'їзді

Відеоспостереження в під'їзді

Для цього краще використовувати сучасні цифрові IP камери, або звичайні вебки - ці пристрої легко настроюються, і при одиничній установці зазвичай не вимагають додаткового устаткування. Єдине що буде потрібно - це постійна робота комп'ютера для цілодобового ведення спостереження.

Мабуть, найцікавішим ефектом від установки камер відеоспостереження в під'їзді являється психологічна дія на людину (адекватного), яка збирається зробити яке або протиправна дія. Камери, або табличка, застережлива про ведення відеоспостереження, просто його відлякає. Якщо це наркоман, у пошуках закладки, то психологічний ефект часто може давати осічку. Якщо ви сподіваєтеся на дієвість тільки цього пункту, то можна просто встановити муляжі камер, або взагалі обійтися однією табличкою.

Ще одним важливим пунктом є дозвіл і якість зображення з камер. Що товчу від запису, на якому неможливо розгледіти нічого, окрім кубиків? Звичайно, якщо ви стежитимете за камерами без відриву, картинка може бути хоч якої поганої якості лише тому, що у вас буде можливість, як говоритися, "не відходячи від каси", злякати хуліганів/заставників/наркоманів і інших небажаних гостей. Інакше ви навіть не зможете нічого довести цим файлом, оскільки на записі просто нічого неможливо буде розрізнити. Тому вибирайте камери високого розділення, інакше гроші будуть викинуті на вітер.

Розташовувати камери відеоспостереження в під'їзді необхідно не як-небудь, а осмислено. Прагніть не задирати їх високо - путтю від того, що на записі з камер ви отримаєте тільки загальний вигляд людини, що прийшла, під великим кутом згори? Навіть зростання визначити не вийде.

Виду невеликої площі сходового майданчика для охоплення усього її периметра з ближньої точки установки камери, потрібний широкий кут огляду. Оптимальна фокусна відстань об'єктиву - 2,8 мм, більше не треба, не повторюйте чужих помилок. Об'єктиви з такою фокусною відстанню забезпечать максимальний огляд усього сходового майданчика.

Монтаж систем відеоспостереження

Монтаж комплексних систем та камер відеоспостереження для квартир, приватних будинків, офісів, паркінгів, складів, будь-яких великих об'єктів під ключ. Відеоспостереження – невід'ємний елемент сучасної системи безпеки. Монтаж будь-якої складності та цінової категорії.

Обслуговування систем відеоспостереження

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Видача технічних рекомендацій з поліпшення роботи системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.