Системи охорони периметру - проект, монтаж, гарантія

Радіопроменева охорона периметра

Радіопроменева система охорони периметра

Радіопроменева система охорони периметра фіксує спробу проникнення на об'єкт, що охороняється на першому рубежі охорони - на периметрі. Устаткування охорони периметра є ефективним засобом захисту від несанкціонованого проникнення, оскільки видає сигнал тривоги до того, як зловмисник може проникнути в особливо важливі зони охоронюваного об'екта.радіолучевая охорона периметра

Радіопроменеві системи охорони периметра складаються з передавача і приймача, між якими створюється електромагнітне поле еліптичної форми. У разі потрапляння порушника в зону дії цього поля відбувається зміна його амплітудних і тимчасових характеристик, що, власне кажучи, і фіксується приемопередатчиком. Ця система охорони периметра працює за принципом ефекту доплера. Зона виявлення є витягнутим еліпсоїдом завдовжки до 200 метрів і радіусом 5 метрів. Недоліком цих систем є помилкові спрацьовування через зміну погодних умов.

Монтаж систем охорони периметра

Пропонуємо самі останні новинки систем охорони периметра, використання яких в комплексі допоможе посилити і підвищити ефективність будь-яких охоронних заходів. Системи периметральної охорони надійно захистять Вашу приватну власність від несанкціонованого проникнення. Ми даємо гарантію на усе устаткування і займаємося його подальшим обслуговуванням.

Обслуговування систем охорони периметра

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.
  • Технічні рекомендації з поліпшення роботи системи.