Системи контролю доступу - проект, монтаж, гарантія

Квитково - пропускна система

Квитково - пропускна система

Квитково - пропускна система - програмно-апаратний комплекс, призначений для автоматизованого обслуговування відвідувачів: здійснення продажу квитків, а також організація контролю санкціонованого доступу відвідувачів на територію по квитках.

Основна мета, яку переслідує керівництво, автоматизуючи свій бізнес, - збільшення грошової виручки (~ 30% - 40% - приклад діючих об'єктів) за рахунок ефективного фінансового управління і контролю, боротьби з крадійством співробітників і зловживаннями відвідувачів. Добре відомо, що втрати денної виручки від недобросовісних співробітників можуть досягати від 15% до 50%. Боротися з цим можна по-різному, у кожного керівництва свої методи. Але, найефективніший спосіб - впровадження автоматизований квитковий - пропускної системи.

 

Монтаж систем контролю доступу

Пропонуємо самі останні новинки систем контролю доступу, використання яких в комплексі допоможе посилити і підвищити ефективність будь-яких охоронних заходів. Систем контролю доступу надійно захистять об'єкт від несанкціонованого проникнення. Ми даємо гарантію на встановлене обладнання і займаємося його подальшим обслуговуванням.

Обслуговування СКД

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.
  • Технічні рекомендації з поліпшення роботи системи.