Охоронна сигналізація - проект, монтаж, гарантія

Сигналізація для квартири

Сигналізація в квартиру

Усі бояться злодіїв. Виїжджаючи з дому, багато людей по кілька разів перевіряють чи зачинили вони двері, вікна та кватирки. Адже якщо забути про замок, то після повернення додому можна недорахуватися деяких речей. Щоб люди не боялися за своє житло, були придумані спеціальні охоронні системи – сигналізації.

Квартирні сигналізації власними силами не захищають квартиру від злочинців, але вони роблять усе можливе, щоб про проникнення хтось дізнався, наприклад, господар. Як і кого сповіщатиме сигналізація залежить від її типу. Умовно є три основні види сигналізацій:

  • Сигналізація із оповіщенням на пульт керування.
  • Автономна сигналізація.
  • Сигналізація gsm-повідомлення на смартфон.

Почнемо з найдорожчої в обслуговуванні сигналізації – із сповіщенням на пульт керування. Якщо ви зберігаєте вдома щось дороге та дуже важливе, то така сигналізація буде найкращим варіантом. Вона має на увазі під собою інфрачервоні датчики, датчики руху, сирену (на вибір) та центральну консоль з клавіатурою. При проникненні в будинок система дає сигнал охоронному підприємству, з яким спочатку уклали договір. Ті терміново приїжджають та перевіряють.

Є в такої сигналізації і мінуси. Може статися помилковий виклик, наприклад, якщо у вас вдома є вихованці, які потрапили під датчики, або сама система дала збій (на такий випадок радиться купувати дорожчу квартирну сигналізацію). До того ж доведеться кожен місяць платити ЧОПу, який вас обслуговує. До вибору сигналізації з оповіщенням на пульт управління варто підходити відповідально: дізнайтесь про репутацію ЧОПу, і про те, яку сигналізацію найкраще поставити.

Наступний тип – автономна сигналізація. Це найдешевший тип квартирної сигналізації, але й ненадійний. У комплекті йдуть датчики та консоль, але головна відмінність від інших типів у тому, що ця система не має зв'язку із зовнішнім світом. Працює вона так: при проникненні в квартиру включається сирена, має дві функції: налякати злочинців і сповістити сусідів. Для квартири така сигналізація відмінно підходить, адже сусіди живуть за стіною, а не за десяток від вас метрів. Але якщо сусідів удома не виявилося, а злочинці не злякалися, то ніхто не завадить їм опанувати ваше майно.

Сигналізація з GSM-повідомленням – це така золота середина. Ви не платите ЧОП за обслуговування, а повідомлення про можливе проникнення приходять вам на телефон. Це може бути дзвінок або смс. Для того, щоб все працювало, необхідно підключити до системи сім-карту.

На додачу до всіх систем можна встановити і IP-камеру. Вона не тільки відлякає злочинців, а й покаже їхні особи, якщо вони все-таки вирішуватимуться. Найкраще вибирати системи, які працюють автономно. Адже якщо злодії відключать електрику, то підключена до мережі сигналізації вже не врятує ваш будинок.

Монтаж систем охорони

Пропонуємо самі останні новинки охоронних сигналізацій, використання яких в комплексі допоможе посилити і підвищити ефективність будь-яких охоронних заходів. Охоронні системи надійно захистять Вашу приватну власність від несанкціонованого проникнення. Ми даємо гарантію на охоронне устаткування і займаємося його подальшим обслуговуванням.

Обслуговування охоронних систем

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.
  • Технічні рекомендації з поліпшення роботи системи.