Відеоспостереження - проект, монтаж, гарантія

Відеонагляд для офісу

Відеоспостереження для офісу

Чим є система відеоспостереження для офісу? По суті, вона є інформаційною системою, яка надає візуальну інформацію, що дозволяє або відновити картину події, або отримати необхідні дані про події, процеси і людей. Така інформація може бути корисна в різних ситуаціях і може бути використана на ваш розсуд.

Як керівникові вам необхідно розуміти, що система відеоспостереження може використовуватися для двох цілей: або як елемент системи безпеки офісу, або як елемент контролю технологічних процесів в офісі. Залежно від цього вибираються структура системи і необхідні технічні засоби.

Якщо для вас найважливішою метою є ефективне і грамотне управління компанією, то тоді система відеоспостереження може допомогти вам вирішувати деякі управлінські завдання. Наприклад, встановивши телевізійні камери в коридорах, приміщеннях офісу, в місцях куріння і тому подібне, можна завжди швидко визначити, де знаходиться той або інший співробітник і чим він займається. Таким чином, через деякий час у вас складеться чітке розуміння ефективності використання співробітником свого робочого часу і співвідношення фінансових ресурсів, витрачених на працівника, до принесених їм результатів. Це стало найбільш актуально зараз, в умовах фінансової кризи, коли вимагається максимально скорочувати витрати і підвищувати ефективність роботи. Відеозапис, так або інакше, роз'яснить вам позиції підлеглих до використання свого робочого часу, допоможе при бесідах із співробітниками і, зрештою, дозволить вам зберегти свої гроші. Крім того, наявність відеокамер в офісі просто дисциплінує співробітників і дає вам можливість контролювати бізнес-процеси і ситуації.

Монтаж систем відеоспостереження

Монтаж комплексних систем та камер відеоспостереження для квартир, приватних будинків, офісів, паркінгів, складів, будь-яких великих об'єктів під ключ. Відеоспостереження – невід'ємний елемент сучасної системи безпеки. Монтаж будь-якої складності та цінової категорії.

Обслуговування систем відеоспостереження

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Видача технічних рекомендацій з поліпшення роботи системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.