os@guard-lviv.com.ua

Системи безпеки - Корисна інформація

Системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження (CCTV) - це програмно-апаратний комплекс (відеокамери, об'єктиви, монітори, реєстратори та ін.), для організації  відеоконтроля на локальних і на територіально-розподілених об'єктах.

Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація

Технічні засоби, призначені для охорони людей і їх майна від злочинців в різних будівлях або окремих приміщеннях. Якісні і недорогі послуги з установки охоронної сигналізації. Монтаж автономних охоронних систем.

Системи контролю доступу

Системи контролю доступу

СКУД з використанням пластикових безконтактних карток як пропуски є кращим рішенням для захисту від проникнення сторонніх осіб, підвищення трудової дисципліни, автоматизації кадрового і табельного обліку.

Турнікети

Турнікети

Різноманітні моделі турнікетів, кожен з яких можна індивідуально підібрати під будь-який пропускний пункт. Проектування, монтаж і обслуговування електронних прохідних для учбових установ, спортзалів, фитнес клубів.

Охорона периметра

Охорона периметра

Система охорони периметра є найбільш ефективним засобом захисту від несанкціонованого проникнення, оскільки видає сигнал тривоги задовго до того, як зловмисник може проникнути в особливо важливі зони об'єкту, що охороняється.

Протипожежна сигналізація

Протипожежна сигналізація

Охоронно-пожежна сигналізація (ОПС) - один з елементів системи безпеки об'єкту, що охороняється, служить для своєчасного виявлення займання.Облік відвідувачів

Облік відвідувачів

Лічильник відвідувачів - устаткування, яке дозволяє вести облік і аналітику кількості тих, що зайшли в магазин людина, що дозволяє приймати правильні управлінські рішення. Лічильник покупців магазину працює за наступним принципом: система підрахунку відвідувачів фіксує кількість перетинів інфрачервоного променя покупцем, який заходить і виходить.

Статті по безпеці

Статті по безпеці

Нині малі і середні підприємства не здатні забезпечити безпеку на тому ж рівні, що великі корпорації. Ось чому система безпеки бізнесу малих підприємств стає витонченішою. Охорона бізнесу повинна задовольняти потреби тих організацій, які можуть стати жертвами злочинного діяння із-за привабливої цінності їх власності.