Відеоспостереження - проект, монтаж, гарантія

Встановлення домофонів

Встановлення домофону

Ці пристрої мають сучасний дизайн і мають широкі функціональні можливості. Домофони дозволяють абоненту, не підходячи до вхідних дверей, ідентифікувати відвідувача по голосу і / або зображення і дистанційно керувати вхідними дверима.

Як показує практика, в більшості випадків шахрайства, грабежів, розбоїв та інших протиправних дій, пов'язаних із заволодінням майном, а також при посяганні на здоров'я і життя людини сам об'єкт посягання (або його близькі) добровільно відкривають двері.

Домофон дозволяє, дотримуючись безпечної дистанції, з'ясувати все необхідне про відвідувача і прийняти зважене рішення про його допуск до офісу, будинок, квартиру або котедж.

За функціональним особливостям, домофони поділяють на індивідуальні та Багатоабонентні - розраховані на велику кількість абонентів.

Крім самих домофонів, при установці також використовується і додаткове обладнання, це різних типів замки і засувки, з можливістю віддаленого керування, пристрої автоматичного закривання дверей - доводчики, кнопки виходу, гнучкі переходи, джерела живлення, різного типу системи контролю управління доступом.

Коли домофони об'єднані між собою - таку систему прийнято називати домофонія. Подібне об'єднання дає можливість спілкування між домофонами, вивід визивних сигналів одночасно на кілька моніторів, спілкування з відвідувачем за допомогою телефонних апаратів і багато іншого.

Монтаж систем відеоспостереження

Монтаж комплексних систем та камер відеоспостереження для квартир, приватних будинків, офісів, паркінгів, складів, будь-яких великих об'єктів під ключ. Відеоспостереження – невід'ємний елемент сучасної системи безпеки. Монтаж будь-якої складності та цінової категорії.

Обслуговування систем відеоспостереження

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Видача технічних рекомендацій з поліпшення роботи системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.