Відеоспостереження - проект, монтаж, гарантія

Розпізнавання автономерів

Система розпізнавання автомобільних номерів

Система розпізнавання автомобільних номерів здійснює пошук номерних знаків в зонах розпізнавання і, при виявленні номерного знака, здійснює його розпізнавання із записом дати та часу події. Крім цього виконується запис фотографії номерного знака і автомобіля.

Автомобільний транспорт - невід'ємна частина нашого життя. Якщо Ви є власником бізнесу, який так чи інакше пов'язаний з відвідуванням території об'єкта не тільки людьми, а й автомобілями, то рано чи пізно Вас починають цікавити питання, такі як:

  • хто і коли заїжджав на територію Вашого об'єкту?
  • скільки часу проводив будь-якої автомобіль на території Вашого об'єкту?
  • яка статистика відвідувань об'єкта?
  • як автоматизувати пропускний режим на об'єкті, убезпечити свій бізнес і придбати з цього комерційну вигоду?
  • як відповісти на всі ці питання не вникаючи в тонкощі складних систем відеоаналітики і не витративши на це колосальну суму? ...

Проста і доступна система розпізнавання автомобільних номерів - «номерок»! Цей продукт може припасти до душі широкої аудиторії завдяки низькій ціні, простоті установки і своєї функціональності.

Програма здійснює пошук номерних знаків в зонах розпізнавання і, при виявленні номерного знака, виробляє його розпізнавання із записом дати та часу події. Крім цього виконується запис фотографії номерного знака і автомобіля.

У програмі реалізована можливість створення «чорних» і «білих» списків, а так же прив'язки будь-яких коментарів до кожного конкретного розпізнаного номерному знаку. На основі цих даних з'являється можливість проводити пошук статистики відвідування за номером автомобіля або його частини, за часом і датою в'їзду (виїзду), або по коментарю або приналежності до списку. База даних, яка формується при роботі програми, обмежена тільки розміром жорсткого диска, на якому вона встановлена ​​і може бути імпортована на зовнішній носій інформації у вигляді звичайного текстового файлу. Паралельно з цим зберігається і база фотографій автомобілів з розпізнаними номерами. Тепер Ви знаєте який автомобіль, коли і протягом якого часу був присутній на Вашому об'єкті!

Монтаж систем відеоспостереження

Монтаж комплексних систем та камер відеоспостереження для квартир, приватних будинків, офісів, паркінгів, складів, будь-яких великих об'єктів під ключ. Відеоспостереження – невід'ємний елемент сучасної системи безпеки. Монтаж будь-якої складності та цінової категорії.

Обслуговування систем відеоспостереження

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Видача технічних рекомендацій з поліпшення роботи системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.