Системи охорони периметру - проект, монтаж, гарантія

Периметр будь-якого об'єкта - це крайні кордону, які потрібно захищати в першу чергу. Завдяки їх надійності забезпечується збереження об'єкта в цілому.

Інфрачервоні системи діляться на два види: активні і пасивні. Активні периметричного системи - це передавач, що випромінює кілька лінійних невидимих ​​променів і приймач.

Радіохвильова система складається з двох провідників, розташованих паралельно на певній відстані. При попаданні в зону дії поля зловмисника воно обурюється, що реєструється приймачем.

Радіопроменева система охорони периметра фіксує спробу проникнення на об'єкт, що охороняється на першому рубежі охорони - на периметрі.

Ємнісна система охорони периметру складається з системи провідників, які мають певну місткість щодо землі. При дотику до огорожі або наближенню до неї, їх місткість змінюється і генерується сигнал тривоги.

Периметр це зовнішній кордон території. Несанкціоноване проникнення відбувається спочатку тут, з цієї причини важливо зміцнювати в першу чергу ці місця.

Монтаж систем охорони периметра

Пропонуємо самі останні новинки систем охорони периметра, використання яких в комплексі допоможе посилити і підвищити ефективність будь-яких охоронних заходів. Системи периметральної охорони надійно захистять Вашу приватну власність від несанкціонованого проникнення. Ми даємо гарантію на усе устаткування і займаємося його подальшим обслуговуванням.

Обслуговування систем охорони периметра

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.
  • Технічні рекомендації з поліпшення роботи системи.