Охоронна сигналізація - проект, монтаж, гарантія

Охорона котеджа

Сигналізація для котеджу

Охоронна система котеджу має бути комплексною, при цьому проектування такої системи і підбір її елементів необхідно довірити фахівцям.

Дуже важлива складова системи безпеки - внутрішньобудинкова охоронно-пожежна сигналізація, призначена для своєчасного виявлення займання і несанкціонованого проникнення в зону, що охороняється.

До технічних засобів охоронно-пожежної сигналізації відносяться охоронно-пожежні извещатели, охоронно-пожежні приймально-контрольні прилади і пульти, пожежні сигнально-пускові пристрої, пожежні прилади управління, охоронно-пожежні оповісники і спеціальні джерела живлення. Не вдаючись до технічних тонкощів, відмітимо, що подібний пристрій здатний зафіксувати проникнення стороннього в котедж, а також "учути" займання і прийняти відповідні заходи: включити сигналізацію і (при пожежі) запустити механізми пожежогасінні.

Багато сучасних охоронних і пожежних датчиків можуть мати декілька станів: "тривога", "знятий з охорони", "датчик під охороною", "обрив лінії зв'язку", що робить їх експлуатацію зручнішою і безпечнішою.

Монтаж систем охорони

Пропонуємо самі останні новинки охоронних сигналізацій, використання яких в комплексі допоможе посилити і підвищити ефективність будь-яких охоронних заходів. Охоронні системи надійно захистять Вашу приватну власність від несанкціонованого проникнення. Ми даємо гарантію на охоронне устаткування і займаємося його подальшим обслуговуванням.

Обслуговування охоронних систем

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.
  • Технічні рекомендації з поліпшення роботи системи.