Системи охорони периметру - проект, монтаж, гарантія

Вібраційна охорона периметра

Вібраційна система охорони периметра

Охоронна система дозволить засікти будь-яким спробам несанкціонованого проникнення і в охоронців буде достатньо часу на реагування та своєчасне усунення загрози.

В першу чергу периметр охороняють на промислових територіях, аеропортах, автомобільних стоянках, приватних територіях - всюди, де є дороге устаткування, продукція, техніка та інше.

Способів охороняти територію сьогодні досить багато. Сучасні технології дозволили розробити методики, близькі до досконалості, здатні майже на 100% запобігти будь-яким спробам доступу.

Одним із способів захисту є вібраційний метод. Розглянемо докладніше, що він дає.

ВІБРАЦІЙНИЙ МЕТОД ОХОРОНИ ПЕРИМЕТРА

Це сигналізація, простягнута по всьому периметру. Тут використовується спеціальний сенсорний кабель, який фіксує будь-які спроби проникнути на територію. В основі роботи - принцип трібоеффекта: електричний заряд виникає в результаті механічної дії.

Це сучасні високоефективні засоби, що запобігають порушенню. Система подає сигнал до того, як зловмисник подолає огорожу, що дозволяє охоронцям відреагувати на оповіщення.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ

У вібраційної системи безліч переваг. Вони майже не створюють помилкових тривог і мають доступну вартість, тому дозволити такий захист може практично будь-яка організація. Будь-які спроби перелізти через огородження, проломити їх, підкопати і інші способи будуть фіксовані чутливими датчиками.

Щоб застосовувати подібний комплекс охорони, потрібно врахувати ряд умов:

  • огорожа повинна мати достатню міцність і висоту;
  • огорожа повинна відрізнятися гнучкістю. Це може бути звичайна сітка. Важливо, щоб її коливання передавалися на надчутливий кабель - це важлива умова для контролю доступу;
  • огорожу важливо встановити грамотно, відповідно до технічної документації, і кабель на ньому також повинен бути змонтований правильно.

Крім того, сама технічна складова повинна мати сертифікати і відрізнятися якістю. Саме з цієї причини важливо звертатися за охоронною системою в спеціалізовану компанію, яка виконає всі роботи грамотно і дасть гарантії на них.

Монтаж систем охорони периметра

Пропонуємо самі останні новинки систем охорони периметра, використання яких в комплексі допоможе посилити і підвищити ефективність будь-яких охоронних заходів. Системи периметральної охорони надійно захистять Вашу приватну власність від несанкціонованого проникнення. Ми даємо гарантію на усе устаткування і займаємося його подальшим обслуговуванням.

Обслуговування систем охорони периметра

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.
  • Технічні рекомендації з поліпшення роботи системи.