Відеоспостереження - проект, монтаж, гарантія

Якщо для вас найважливішою метою є ефективне і грамотне управління компанією, то тоді система відеоспостереження може допомогти вам вирішувати деякі управлінські завдання.

Для обмеження доступу сторонніх осіб до квартир, офісів, магазинів, банків, котеджів, медичних установ, підприємств та під'їздів багатоповерхових будинків в даний час дуже широко застосовують переговорно-замкові пристрої більш відомі під назвою "домофон".

Завдяки використанню високочутливих сенсорів і передових технологій обробки відеосигналу нові камери відеоспостереження серії ColorVu від Hikvision отримали можливість цілодобової кольорової зйомки.

Відеоспостереження - важлива частина системи безпеки підприємств. Основне призначення - спостерігати і записувати те, що відбувається на території об'єкта.

Відеоспостереження, для використання в міських квартирах, має декілька шляхів застосування. Найпоширеніший шлях - це використання видеодомофонов.

Для контролю ситуації на сходовому майданчику, деякі жителі встановлюють індивідуальні прилади стеження над своїми дверима.

Ви зможете зручно і недорого організувати систему контролю збереження цінних речей і роботи домашнього персоналу.

Об'єктив - оптичний пристрій, проектуючий зображення на площину. Зазвичай об'єктив складається з набору лінз, розрахованих для взаємної компенсації аберацій і зібраних в єдину систему всередині оправи.

Програмно-апаратний комплекс (відеокамери, об'єктиви, монітори, реєстратори та ін.), для організації  відеоконтроля як на локальних, так і на територіально-розподілених об'єктах.

Система розпізнавання автомобільних номерів здійснює пошук номерних знаків в зонах розпізнавання і, при виявленні номерного знака, здійснює його розпізнавання із записом дати та часу події.

Монтаж систем відеоспостереження

Монтаж комплексних систем та камер відеоспостереження для квартир, приватних будинків, офісів, паркінгів, складів, будь-яких великих об'єктів під ключ. Відеоспостереження – невід'ємний елемент сучасної системи безпеки. Монтаж будь-якої складності та цінової категорії.

Обслуговування систем відеоспостереження

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Видача технічних рекомендацій з поліпшення роботи системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.