Відеоспостереження - монтаж, обслуговування ☎ 067-254-30-56

Встановлення домофонів

Встановлення домофону

Ці пристрої мають сучасний дизайн і мають широкі функціональні можливості. Домофони дозволяють абоненту, не підходячи до вхідних дверей, ідентифікувати відвідувача по голосу і / або зображення і дистанційно керувати вхідними дверима.

Як показує практика, в більшості випадків шахрайства, грабежів, розбоїв та інших протиправних дій, пов'язаних із заволодінням майном, а також при посяганні на здоров'я і життя людини сам об'єкт посягання (або його близькі) добровільно відкривають двері.

Домофон дозволяє, дотримуючись безпечної дистанції, з'ясувати все необхідне про відвідувача і прийняти зважене рішення про його допуск до офісу, будинок, квартиру або котедж.

За функціональним особливостям, домофони поділяють на індивідуальні та Багатоабонентні - розраховані на велику кількість абонентів.

Крім самих домофонів, при установці також використовується і додаткове обладнання, це різних типів замки і засувки, з взможность віддаленого управління, пристрої автоматичного закривання дверей - доводчики, кнопки виходу, гнучкі переходи, джерела живлення, різного типу системи контролю управління доступом.

Коли домофони об'єднані між собою - таку систему прийнято називати домофонія. Подібне об'єднання дає можливість спілкування між домофонами, вивід визивних сигналів одночасно на кілька моніторів, спілкування з відвідувачем за допомогою телефонних апаратів і багато іншого.

Обслуговування систем відеоспостереження

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Видача технічних рекомендацій з поліпшення роботи системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.

Монтаж систем відеоспостереження

Системи відеоспостереження (CCTV) - це програмно-апаратний комплекс (відеокамери, об'єктиви, монітори, реєстратори та ін. устаткування), призначений для організації відеоконтроля як на локальних, так і на територіально-розподілених об'єктах. Відеоспостереження сьогодні є невід'ємним елементом будь-якої сучасної системи безпеки.