Відеоспостереження - монтаж, обслуговування ☎ 067-254-30-56

Відеонагляд для квартири

Відеоспостереження для квартири

Відеоспостереження, для використання в міських квартирах, має декілька шляхів застосування. Найпоширеніший шлях - це використання видеодомофонов.

Трохи менше рідше використовується відеоспостереження для контролю що відбувається на сходовому майданчику. Ще рідше для того, щоб контролювати ситуацію на підступах до балконів, лоджій, під'їзду, гаража. Нарешті, іноді буває виправдано використання відеоспостереження за тим, що відбувається в самій квартирі у вашу відсутність. Цей спосіб застосування відеоспостереження ще нещодавно мав невеликий попит, але останніми роками актуальність такого роду відеоспостереження виросла у багато разів. Свідоцтвом тому можуть служити такі принципово нові рішення на ринку відеоспостереження як всілякі електронні "відеоняні".

Обслуговування систем відеоспостереження

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Видача технічних рекомендацій з поліпшення роботи системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.

Монтаж систем відеоспостереження

Системи відеоспостереження (CCTV) - це програмно-апаратний комплекс (відеокамери, об'єктиви, монітори, реєстратори та ін. устаткування), призначений для організації відеоконтроля як на локальних, так і на територіально-розподілених об'єктах. Відеоспостереження сьогодні є невід'ємним елементом будь-якої сучасної системи безпеки.