Відеоспостереження - монтаж, обслуговування ☎ 067-254-30-56

Мобільний відеонагляд

Система мобільного відеонагляду

Ви зможете зручно і недорого організувати систему контролю збереження цінних речей і роботи домашнього персоналу. Ви зможете переглядати зображення з камери відеоспостереження через Інтернет у зручний час з ноутбука, домашнього комп'ютера або з мобільного телефону.

Відеонагляд в заміському будинку

Ви зможете зручно і недорого організувати систему контролю збереження цінних речей і роботи домашнього персоналу. Ви зможете переглядати зображення з камери відеоспостереження через Інтернет у зручний час з ноутбука, домашнього комп'ютера або з мобільного телефону.

Відеонагляд на будівництві

Якщо Ви власник споруджуваного будинку або керівник будівництва, Вам буде дуже зручно відстежувати роботу персоналу, відсутність прогулів, а також збереження матеріалів і вантажів в режимі on-line, навіть якщо Ваш об'єкт знаходиться у важкодоступному або віддаленому районі.

Відеонагляд на автотранспорті

Якщо Ви займаєтеся перевезеннями пасажирів або вантажів, можна встановити відеокамеру прямо на транспорті, щоб контролювати роботу в будь-який зручний час через Інтернет, з будь-якого пристрою з доступом в інтернет.

Відеонагляд в квартирі

Чи всі в порядку з Вашими дітьми і літніми родичами? Завжди бути в курсі подій дозволить камера мобільного відеоспостереження, встановлена ​​в вашій квартирі. У будь-який час Ви зможете отримати достовірну інформацію. Можна завжди бути спокійним за близьких.

Відеонагляд на складі

Ви завжди залишаєтеся в курсі поточної діяльності організації, а співробітники отримують додатковий стимул для якісного і своєчасного виконання своїх обов'язків. Отримуйте можливість оперативно реагувати на будь-яка зміна ситуації не виходячи їхнього офісу або будинку.

Області застосування: будинок, гараж, дача, квартира, а також котельня, насосна, електропідстанція або інший віддалений об'єкт, де немає постійного персоналу і важливий контроль. Даним списком спектр завдань і місць застосувань не обмежується.

Обслуговування систем відеоспостереження

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Видача технічних рекомендацій з поліпшення роботи системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.

Монтаж систем відеоспостереження

Системи відеоспостереження (CCTV) - це програмно-апаратний комплекс (відеокамери, об'єктиви, монітори, реєстратори та ін. устаткування), призначений для організації відеоконтроля як на локальних, так і на територіально-розподілених об'єктах. Відеоспостереження сьогодні є невід'ємним елементом будь-якої сучасної системи безпеки.