Відеоспостереження - монтаж, обслуговування ☎ 067-254-30-56

Якщо для вас найважливішою метою є ефективне і грамотне управління компанією, то тоді система відеоспостереження може допомогти вам вирішувати деякі управлінські завдання.

Відеоспостереження, для використання в міських квартирах, має декілька шляхів застосування. Найпоширеніший шлях - це використання видеодомофонов.

Для контролю ситуації на сходовому майданчику, деякі жителі встановлюють індивідуальні прилади стеження над своїми дверима.

Ви зможете зручно і недорого організувати систему контролю збереження цінних речей і роботи домашнього персоналу.

Програмно-апаратний комплекс (відеокамери, об'єктиви, монітори, реєстратори та ін.), для організації  відеоконтроля як на локальних, так і на територіально-розподілених об'єктах.

Система розпізнавання автомобільних номерів здійснює пошук номерних знаків в зонах розпізнавання і, при виявленні номерного знака, здійснює його розпізнавання із записом дати та часу події.

Обслуговування систем відеоспостереження

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Видача технічних рекомендацій з поліпшення роботи системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.

Монтаж систем відеоспостереження

Системи відеоспостереження (CCTV) - це програмно-апаратний комплекс (відеокамери, об'єктиви, монітори, реєстратори та ін. устаткування), призначений для організації відеоконтроля як на локальних, так і на територіально-розподілених об'єктах. Відеоспостереження сьогодні є невід'ємним елементом будь-якої сучасної системи безпеки.