Протипожежна сигналізація - монтаж, обслуговування ☎ 097-136-60-60

Системи пожежогасіння

Газове пожежогасіння

Система пожежогасіння - це сукупність технічних засобів для гасіння пожежі за допомогою пожежогасящої речовини. Основним призначенням цих систем є локалізація або ліквідація пожежі. По конструктивному пристрою системи пожежогасіня діляться на модульні і агрегатні, по мірі автоматизації - на ручні, автоматичні, по методу гасіння - на поверхневі, об'ємні, локально-поверхневі і локально-об'ємні.

Установки пожежогасіння повинні забезпечувати реалізацію ефективних технологій гасіння, оптимальну інерційність, мінімально шкідливу дію на устаткування, що захищається, спрацьовування протягом часу, що не перевищує тривалість початкової стадії розвитку пожежі (критичного часу вільного розвитку пожежі), необхідну інтенсивність зрошування або питому витрату пожежогасящої речовини, гасіння пожежі в цілях йї ліквідації або локалізації протягом часу, необхідного для введення в дію оперативних сил і засобів, необхідну надійність функціонування. Найбільш ефективними є комплексні рішення, що об'єднують систему пожежогасіння з системами пожежної сигналізації (охоронно-пожежній сигналізації) системами димовидалення , вентиляції і системами сповіщення і управління евакуацією.

Системи пожежогасіння

Система пожежогасіння - це сукупність технічних засобів для гасіння пожежі за допомогою пожежогасящої речовини. Основним призначенням цих систем є локалізація або ліквідація пожежі.

Системи димовидалення

Основною функцією димовидалення і підпору повітря є протипожежна безпека для об'єктів промислового типу і приватних будов. Основною функцією димовидалення і підпору повітря є протипожежна безпека для об'єктів промислового типу і приватних будов.

Пожежна сигналізація

Пожежна сигналізація дозволяє виявити виникнення пожежі на самій ранній стадії його появи, що дозволяє мінімізувати ризики і втрати від займання.

Системи сповіщення

Комплекс організаційних заходів і технічних засобів, призначених для своєчасної передачі інформації про виникнення пожежі і шляхив евакуації, а також для забезпечення безпечної евакуації людей.

Монтаж протипожежних систем

  • Системи пожежної сигналізації.
  • Системи сповіщення людей про пожежу.
  • Системи дымоудаления і підпору повітря.
  • Системи грозозащиты.
  • Автоматичні системи порошкового, газового і водяного пожежогасіняі.

Обслуговування протипожежної сигналізації

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.
  • Технічні рекомендації по поліпшенню роботи системи.