Периметральна охорона - встановлення, обслуговування ☎ 067 728-88-03

Комплекси охорони периметра

Монтаж систем охорони периметра

Технічні засоби охорони периметра, інженерних споруд з урахуванням специфіки місцевості, кліматичних умов, а також ряду додаткових обмежень.

Систему охорони периметра можна застосувати для охорони складських, офісних приміщень, автостоянок, приватних територій. У багаторівневих системах охорона периметра - один з найперших рівнів, якості організації якого приділяється величезна увага. Для цього усього існує цілий комплекс охорони периметра.

Встановлюється з метою запобігання проникненню сторонніх осіб на об'єкти, що охороняються. Такі системи контролюють певну територію, фіксують спроби несанкціонованого доступу на неї, запускають відеокамери, прожекторы, світлову, звукову сигналізацію і інші старанні пристосування, відправляють тривожне повідомлення на пульт охорони.

 

Монтаж систем охорони периметра

Пропонуємо самі останні новинки систем охорони периметра, використання яких в комплексі допоможе посилити і підвищити ефективність будь-яких охоронних заходів. Системи периметральної охорони надійно захистять Вашу приватну власність від несанкціонованого проникнення. Ми даємо гарантію на усе устаткування і займаємося його подальшим обслуговуванням.

Обслуговування систем охорони периметра

  • Здійснення планових регламентних робіт.
  • Усунення несправностей по виклику Замовника.
  • Надання технічної допомоги в питаннях експлуатації системи.
  • Проведення інструктажу, навчання, складання інструкцій.
  • Технічні рекомендації з поліпшення роботи системи.