Системы безопасностиСистемы безопасностиСистемы безопасности
 
Гуард-Львів
Відеонагляд - Системи охорони - Контроль доступу
Друк e-mail

Встановлення відеоспостереженняСистеми відеоспостереження - Знати, що відбувається у Вас удома, контролювати роботу підлеглих, знаходячись за тисячу кілометрів і дати необхідні вказівки - в цьому Вам допоможуть фахівці нашої компанії.


Системи контролю доступуСистеми контролю доступу - Допоможемо кваліфіковано підібрати найбільш оптимальний варіант системи контролю доступу. Швидко і якісно змонтуємо і надамо гарантійне і післягарантійне обслуговування.


охоронна сигналізаціяОхоронна сигналізація - Встановлюючи на об'єкті систему охоронної сигналізації наші фахівці здійснюють ряд додаткових заходів, які не дозволять зловмисникові встигнути зробити крадіжку і піти безкарним.


відеоочко Домофони, відеоочка  - Ряд моделей пропонує відеоспостереження і систему контролю доступу, яка управляє різними контроллерами і відкриває електромагнітні і електромеханічні замки.


електронні обгороджуванняСистеми електронних огорож - Фахівці нашої компанії виробляють установку і обслуговування турнікетів, автоматичних шлагбаумів, воріт, а також їх постачання, монтаж, ремонт і сервісне обслуговування.


охорона периметраКомплекси охорони периметра - Технічні засоби охорони периметра, інженерних споруд з урахуванням специфіки місцевості, кліматичних умов, а також ряду додаткових обмежень.


 
Панель домофона
Стойка коммутации

Коментовані матеріали

Широкий спектр устаткування для забезпечення безпеки житлових і адміністративних будівель, бізнес-центрів і виробничих об'єктів.

Системи зовнішнього і внутрішнього відеоспостереження на об'єкті будь-якої складності. Монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Продаж, монтаж та обслуговування систем супутникового телебачення.

067 728-88-03 - Охоронна сигнализація
067 254-30-56 - Відеонагляд
066 536-67-99 - Контроль доступу

097 136-60-60 - Магазин
(032) 237-07-79 - "Охоронні системи". Головацького, 2, Львів