За останні 10 років досить широко поширилася технологія глибинного заземлення. Принципова відмінність цього методу від традиційного контуру заземлення полягає в наступному: для досягнення необхідного опору розтікання струму на заземлювальну установку замість великої кількості 3-х-метрових куточків, монтується один заземлитель. Зменшення активного опору досягається за допомогою збільшення глибини забивання вертикального заземлення за допомогою вібромолота.
Використання глибинного заземлення має ряд переваг по відношенню до традиційного контуру:
- можливість встановити заземлення в умовах обмеженого простору (досить 0,5 -1,5 кв.м на одну точку забивання)
- технологія дозволяє уникнути дорогих робіт, які потребують демонтажу та монтажу великої площі асфальту, бруківки і т.д .;
- монтаж проводиться за допомогою електричного вібромолота, що полегшує і прискорює роботу (при цьому відпадає необхідність в бурінні глибоких свердловин)
- можливість виконувати монтаж в підвалах будівель;
- проведення вимірювань при монтажі і, тим самим, виключення зайвих витрат матеріалів;
- не потрібно зварювання компонентів, всі з'єднання проводяться сполучними муфтами і зажимами;
час монтажу - 1-1,5 годин; - висока стійкість покриття до згину і відшарування;
- стабільність активного опору протягом усього періоду експлуатації.
Істотною перевагою встановленого контуру заземлення по модульно-штирьовий принципу стабільність опору заземлення, не залежить від промерзання і висихання верхніх шарів грунту, на противагу традиційній системі заземлення з куточків або арматури. Технологія монтажу глибинного заземлення полягає в послідовному зануренні оміднені стрижнів, які з'єднуються муфтами.
Залежно від вимог Замовника і згідно з технічною документацією, для досягнення необхідного опору розтікання заземлюючого контуру (до 10 Ом, до 4 Ом, до 2 Ом, до 0,5 Ом) були розроблені спеціальні комплекти заземлення.
Комплекти заземлення - це набір необхідної кількості матеріалів, достатнього для монтажу одного або декількох вертикальних заземлювачів, які в сумі повинні досягти стабільний опор розтікання при різних умовах і типах грунтів.
Виконуємо повний комплекс по проектуванню і монтажу систем заземлення будь-якої складності:
- дослідження стану заземлювального пристрою;
- підготовка технічного завдання на розробку робочого проекту;
- виконання робочого проекту;
- поставки матеріалів і монтаж контуру заземлення;
- проведення електротехнічних вимірювань;
- видача виконавчої документації Замовнику.
Тепер, володіючи вищезазначеною інформацією, ви усвідомлюєте, як швидко і на високому технічному рівні захистити себе і своїх близьких від ураження електричним струмом, а свій будинок від пожежі. Але, на жаль, для того щоб досягти необхідної величини опору заземлення, більшість компаній або приватних осіб до сих пір використовують давно застарілі «дідівські» методи, забиваючи металеві штирі або куточки, які швидко іржавіють і піддаються корозії. Як наслідок, опір такого «чудо-заземлення» збільшується і сама система через кілька років просто стає не функціональні. Неправильно зроблено заземлення може загрожувати небезпека для кожної людини і привести до некоректної роботи електрообладнання. Тому краще один раз зробити якісне заземлення на довгі роки, ніж повторювати чужі помили і поступатися власною безпекою. Детальніше роботу тільки професіоналам. Тільки якісно і професійно встановлено заземлення нашими фахівцями, буде по-справжньому надійно і довго зберігати вашу безпеку.